Fermer
art_track
7
News
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
8
Videos
chevron_right
6
Photos
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
tiistai 21 toukokuu
keskiviikko 22 toukokuu (begin at 03:00)
Results
tiistai 21 toukokuu
maanantai 20 toukokuu
sunnuntai 19 toukokuu
lauantai 18 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Roland Garros
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Kohokohdat ottelusta Zverev vs Tabilo välierässä Rooman savella (Masters 1000)
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Kohokohdat Swiatek vs Sabalenka finaalista Rooman savella (WTA 1000)
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Last video
04:12
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Michelsen d. Kovacevic
3/6, 6/3, 6/4
583 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,325 Fans
Novak Djokovic
43,953 Fans
Roger Federer
41,191 Fans
Alexander Zverev
25,311 Fans
Carlos Alcaraz
22,322 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,338 Fans
Iga Swiatek
10,368 Fans
Serena Williams
10,192 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,402 Fans
Full ranking
3
00
Cobolli F
4
00
Shelton B
3
15
Vukic A
5
15
Bublik A
4
15
Bai Z
4
40
Cocciaretto E
2
6
3
00
Ramos-Vinolas A
4
4
6
30
Vavassori A
5
7
2
00
Rincon D
1
5
6
00
Rodionov J
2
6
30
Faria J
2
2
40
Tabur C
3
6
00
Popko D
4
7
00
Royer V
4
6
6
30
Tu L
1
4
7
30
Crawford O
1
30
Faurel T
0
15
Kolar Z
1
1
00
Bassols Ribera M
0
6
15
Stakusic M
5
4
40
Arango E
2
6
00
Avdeeva J
1
00
Kalieva E
6
00
Pigossi L
5
6
00
Bulgaru M
4
4
00
Falei A
4
15
Kawa K
2
15
Knutson G
ke 22
S.Ofner
at 14:30
C.Ruud
ke 22
N.Djokovic
at 18:00
Y.Hanfmann
2017
2023
2019
2018
2017
Zhengzhou 2017
WTA 125 - From 17 to 23 huhtikuu
00:37:39
17°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From lauantai 15 huhtikuu
1
GLUSHKO
, Julia
IMANISHI
, Miharu
ZHANG
, Yuxuan
5
WONGTEANCH
, Varatchaya
2
CAKO
, Jacqueline
WC
TAN
, Stefanie
LU
, Jiaxi
8
GUO
, Hanyu
2
OKAMURA
, Kyoka
SAVINYKH
, Valeria
KANG
, Jiaqi
7
XUN
, Fang Ying
4
PLIPUECH
, Peangtarn
WC
WANG
, Xiyu
SUN
, Xuliu
6
GAO
, Xinyu
GLUSHKO
26 62 61
WONGTEANCH
75 64
CAKO
63 36 61
GUO
57 76
6
63
OKAMURA
75 62
KANG
75 64
PLIPUECH
64 46 64
GAO
76
5
62
WONGTEANCH
46 76
2
61
GUO
64 36 64
KANG
63 62
PLIPUECH
61 26 61
Palkintosumma
Qualified
6 Points
1,000 $
Q 2. kierros
4 Points
600 $
Q 1. kierros
1 Points
400 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Glushko J
Q 2. kierros
2
Cako J
Q 2. kierros
2
Okamura K
Q 2. kierros
4
Plipuech P
5
Wongteanchai V
6
Gao X
Q 2. kierros
7
Xun F
Q 1. kierros
8
Guo H
Top 5
+ all
1
jakopet
33
pts
2
AVE911MARIA
31
pts
3
raquette67
30
pts
4
ludi89
28
pts
5
Rafael W.
28
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple