Fermer
art_track
13
News
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
9
Videos
chevron_right
7
Photos
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
tiistai 21 toukokuu
Results
tiistai 21 toukokuu
maanantai 20 toukokuu
sunnuntai 19 toukokuu
lauantai 18 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Roland Garros
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Kohokohdat ottelusta Zverev vs Tabilo välierässä Rooman savella (Masters 1000)
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Kohokohdat Swiatek vs Sabalenka finaalista Rooman savella (WTA 1000)
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Last video
04:12
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Michelsen d. Kovacevic
3/6, 6/3, 6/4
583 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,325 Fans
Novak Djokovic
43,953 Fans
Roger Federer
41,191 Fans
Alexander Zverev
25,311 Fans
Carlos Alcaraz
22,322 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,338 Fans
Iga Swiatek
10,368 Fans
Serena Williams
10,192 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,402 Fans
Full ranking
4
15
Samsonova L
4
00
Fernandez L
1
00
Faria J
1
00
Tabur C
3
30
Giustino L
1
40
Lazaro Juncadella M
Today
F.Cobolli
at 18:00
B.Shelton
2022
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Miehet
Naiset
Sydney 2022
WTA 500 - From 10 to 15 tammikuu
01:53:49
22°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From lauantai 8 tammikuu
1
HADDAD MAI
, Beatriz
YANG
, Zhaoxuan
DABROWSKI
, Gabriela
12
DA SILVA F
, Gabriella
2
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
WC
GILHEANY
, Roisin
SMITH
, Alicia
11
HEISEN
, Vivian
3
RUSE
, Elena-Gabriela
WC
OSBORNE
, Alexandra
WC
HAET
, Michaela
7
FERRO
, Fiona
4
DODIN
, Oceane
WC
BOZICEVIC
, Isabella
WC
PARNABY
, Alana
8
FRECH
, Magdalena
5
LIU
, Claire
WC
BAI
, Alison
WC
MAYS
, Lisa
10
SHIBAHARA
, Ena
6
UDVARDY
, Panna
OLMOS
, Giuliana
KICHENOK
, Lyudmyla
9
PARRY
, Diane
HADDAD MAI
64 64
DABROWSKI
63 60
SCHMIEDLOV
62 61
HEISEN
61 16 30 ab
RUSE
63 60
FERRO
61 61
DODIN
61 61
FRECH
62 62
LIU
61 61
SHIBAHARA
61 62
OLMOS
62 36 64
PARRY
63 61
HADDAD MAI
63 36 63
SCHMIEDLOV
60 61
RUSE
76
5
63
FRECH
62 75
SHIBAHARA
63 64
OLMOS
64 36 63
Palkintosumma
Qualified
18 Points
Q 2. kierros
13 Points
3,500 $
Q 1. kierros
1 Points
1,828 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Haddad Maia B
2
Schmiedlova A
3
Ruse E
4
Dodin O
Q 2. kierros
5
Liu C
Q 2. kierros
6
Udvardy P
Q 1. kierros
7
Ferro F
Q 2. kierros
8
Frech M
Top 5
+ all
1
tib_os
33
pts
2
Curufin
32
pts
3
bounty75
29
pts
4
OCEANE
29
pts
5
Manolea Maistrul
28
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple