Fermer
art_track
8
News
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
14
Videos
chevron_right
11
Photos
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
2
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
keskiviikko 15 toukokuu
torstai 16 toukokuu
Results
torstai 16 toukokuu
keskiviikko 15 toukokuu
tiistai 14 toukokuu
maanantai 13 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Novak Djokovic aloittaa Rooman kampanjan Moutetia vastaan | Rooma 2024 kohokohdat
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Kohokohdat Iga Swiatek vs Sabalenka -finaalista Madridin savikentällä
Last video
03:51
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,308 Fans
Novak Djokovic
43,915 Fans
Roger Federer
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
6
6
Swiatek I
3
4
Gauff C
3
15
Fils A
1
40
Van de Zandschulp B
5
00
Evans D
2
00
Mayot H
2
00
Bautista Agut R
3
40
Daniel T
7
40
Huesler M
6
00
Moutet C
0
6
30
Fognini F
1
2
15
Zeppieri G
2
4
00
Bellucci M
4
6
00
Maestrelli F
5
7
00
Andreeva E
5
5
15
Parry D
3
6
40
Bouzas Maneiro J
3
3
15
Sierra S
2
6
A
Romero Gormaz L
1
3
40
Danilovic O
3
A
Vacherot V
0
40
Skatov T
2
4
Dunyon J
6
6
Krywoj M
0
4
00
Maloney P
2
6
15
Habib H
0
3
00
Echeverria J
2
6
15
Möller M
Today
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2020
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Ostrava 2020
ATP CH 125 - From 31 elokuu to 6 syyskuu
18:09:58
16°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Official name
Ostrava Open by Moneta
Kaupunki
Ostrava, Czech Republic
Paikka
SC Ostrava
Luokka
ATP CH 125
Pinta
Savi (Ulko-)
Päivämäärä
From 31 elokuu to 6 syyskuu 2020 (7 days)
Qualifications
lauantai 29 elokuu
Palkintosumma
132,280 €
Website
Prize list
2024
Dzumhur D
d.
Squire H
62 46 75
2023
Kolar Z
d.
Valkusz M
63 62
2022
Furness E
d.
Peniston R
46 76
6
61
2021
Bonzi B
d.
Olivo R
64 64
2020
Karatsev A
d.
Otte O
64 62
2019
Majchrzak K
d.
Sinner J
61 60
2018
De Greef A
d.
Serdarusic N
46 64 62
2017
Travaglia S
d.
Cecchinato M
62 36 64
2016
Lestienne C
d.
Kolar Z
67
5
61 62
2015
Cervantes I
d.
Pavlasek A
76
5
64
2014
Kuznetsov A
d.
Mecir M
26 63 60
2013
Vesely J
d.
Darcis S
64 64
Palkintosumma
Voittaja
125 Points
18,290 €
Lopullinen
75 Points
10,770 €
1/2 lopullinen
45 Points
6,370 €
Neljännesvälierä
25 Points
3,710 €
2. kierros
10 Points
2,180 €
1. kierros
0 Points
1,320 €
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Laaksonen H
2. kierros
2
Ivashka I
Neljännesvälierä
3
Chung H
1. kierros
4
Gulbis E
2. kierros
5
Klizan M
1. kierros
7
Diez S
2. kierros
8
Stakhovsky S
2. kierros
Top 5
+ all
1
Yagami
36
pts
2
mhscjuve
33
pts
3
Chauff
24
pts
4
leil44
24
pts
5
Victor2891
17
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple