Fermer
art_track
6
News
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
10
Videos
chevron_right
7
Photos
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
5
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
2
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
keskiviikko 15 toukokuu
torstai 16 toukokuu
Results
torstai 16 toukokuu
keskiviikko 15 toukokuu
tiistai 14 toukokuu
maanantai 13 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Novak Djokovic aloittaa Rooman kampanjan Moutetia vastaan | Rooma 2024 kohokohdat
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Kohokohdat Iga Swiatek vs Sabalenka -finaalista Madridin savikentällä
Last video
03:51
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,308 Fans
Novak Djokovic
43,915 Fans
Roger Federer
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
1
6
00
Fils A
2
2
00
Van de Zandschulp B
1
6
30
Evans D
2
3
00
Mayot H
3
00
Nakashima B
0
00
Nishioka Y
15
Nardi L
30
Wolf J
5
40
Bautista Agut R
6
15
Daniel T
3
7
00
Huesler M
4
6
30
Moutet C
6
6
Fognini F
3
2
Zeppieri G
1
3
6
15
Bouzas Maneiro J
0
6
3
00
Sierra S
6
6
Romero Gormaz L
2
3
Danilovic O
1
6
15
Vacherot V
1
1
40
Skatov T
3
4
00
Maloney P
5
6
00
Habib H
2
3
00
Echeverria J
4
6
30
Möller M
6
6
0
Buse I
2
2
6
Damas M
2
6
4
40
Pedrico Kravtsov A
2
4
6
A
Martin Tiffon P
Today
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
1981
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1975
1972
1971
1970
1969
Open d'Australie 1981
Grand Slam - From 24 to 24 joulukuu
02:36:23
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
D1
Schedule not yet available (torstai 24 joulukuu)
Naiset
Miehet
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Vilas G
3. kierros
2
McNamara P
Neljännesvälierä
3
Tanner R
2. kierros
4
Kriek J
5
Warwick K
Neljännesvälierä
6
Edmondson M
1/2 lopullinen
7
Buehning F
1. kierros
8
Mayotte T
Neljännesvälierä
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple