Fermer
art_track
8
News
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
10
Videos
chevron_right
8
Photos
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
2
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
torstai 16 toukokuu
Results
torstai 16 toukokuu
keskiviikko 15 toukokuu
tiistai 14 toukokuu
maanantai 13 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Novak Djokovic aloittaa Rooman kampanjan Moutetia vastaan | Rooma 2024 kohokohdat
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Kohokohdat Iga Swiatek vs Sabalenka -finaalista Madridin savikentällä
Last video
03:51
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,308 Fans
Novak Djokovic
43,915 Fans
Roger Federer
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
1
6
15
Fils A
2
2
15
Van de Zandschulp B
2
6
00
Evans D
2
3
15
Mayot H
3
30
Nakashima B
0
30
Nishioka Y
0
00
Nardi L
1
40
Wolf J
6
2
Bautista Agut R
6
1
Daniel T
3
7
00
Huesler M
5
6
30
Moutet C
6
6
Fognini F
3
2
Zeppieri G
40
Gadecki O
40
Cornet A
2
3
6
30
Bouzas Maneiro J
0
6
3
15
Sierra S
1
6
15
Vacherot V
2
1
30
Skatov T
3
4
Maloney P
6
6
Habib H
2
3
00
Echeverria J
5
6
15
Möller M
6
6
0
Buse I
2
2
6
Damas M
3
6
4
00
Pedrico Kravtsov A
2
4
6
00
Martin Tiffon P
Today
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Lima 2 2022
ATP CH 80 - From 24 to 30 lokakuu
11:39:06
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From sunnuntai 23 lokakuu
1
NAVONE
, Mariano
Alt
PANTA
, Jorge
WC
VARILLAS
, Rodrigo
11
MPETSHI PE
, Giovanni
2
ZEKIC
, Miljan
WC
BALLOTTA
, Gianluca
RINCON
, Daniel
9
SEYBOTH WI
, Thiago
3
OLIVIERI
, Genaro Alberto
CUENIN
, Sean
Alt
MARKES
, Colin
7
JUAREZ
, Facundo
4
MILOJEVIC
, Nikola
WC
PESTANA
, Martin
Alt
GALARZA
, Juan Ignacio
12
OTEGUI
, Juan Bautista
5
VILLANUEVA
, Gonzalo
Alt
GUILLEN ME
, Alvaro
Alt
LIPOVSEK P
, Tomas
10
HOUKES
, Max
6
CHOINSKI
, Jan
VIDAL AZOR
, Jose Fco.
HUERTAS DE
, Arklon
8
BURRUCHAGA
, Roman Andres
NAVONE
64 63
MPETSHI PE
61 63
ZEKIC
63 62
SEYBOTH WI
64 64
OLIVIERI
64 64
MARKES
36 62 62
MILOJEVIC
62 61
GALARZA
46 64 32 ab
GUILLEN ME
Forfait
HOUKES
61 61
CHOINSKI
63 62
BURRUCHAGA
75 57 64
MPETSHI PE
16 62 63
SEYBOTH WI
63 76
5
OLIVIERI
60 76
5
MILOJEVIC
60 63
HOUKES
63 30 ab
CHOINSKI
61 63
Palkintosumma
Qualified
4 Points
Q 2. kierros
2 Points
260 $
Q 1. kierros
0 Points
130 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Navone M
Q 2. kierros
2
Zekic M
Q 2. kierros
3
Olivieri G
4
Milojevic N
5
Villanueva G
Q 1. kierros
6
Choinski J
7
Juarez F
Q 1. kierros
8
Burruchaga R
Q 2. kierros
Top 5
+ all
1
Perth Jack
20
pts
2
fusee60
18
pts
3
rg78
18
pts
4
cocosuaudeau
18
pts
5
Ranger Donald Duck
16
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple