Fermer
art_track
12
News
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
11
Tournaments
chevron_right
9
Videos
chevron_right
7
Photos
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
perjantai 28 kesäkuu (begin at 04:00)
Results
torstai 27 kesäkuu
keskiviikko 26 kesäkuu
tiistai 25 kesäkuu
maanantai 24 kesäkuu
Tournaments
Playing tournaments
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Upcoming tournaments
Wimbledon
Wimbledon
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Milan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Upcoming tournaments
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Kohokohtia Sinnerin voittaessa 1. tittelinsä maailmanlistan ykkösenä Hurkaczia vastaan Hallein nurmella.
Kohokohdat Pegulan pelastamasta viidestä ottelupisteestä Kalinskajaa vastaan voittaakseen finaalin Berliinin nurmella.
Carlos Alcaraz voitti Jack Draperin Queensissa !
Kohokohdat Paulin ja Musettin finaalista Queen'sin nurmella (Lontoo).
Alcaraz vs Draper, Paul, Musetti & Mpetshi Perricard Ominaisuus | Queen's 2024 Day 4 kohokohdat Päivä 4
Last video
06:36
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Todoni d. Parrizas Diaz
6/2, 6/4
813 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,879 Fans
Novak Djokovic
44,651 Fans
Roger Federer
41,279 Fans
Alexander Zverev
26,072 Fans
Carlos Alcaraz
23,270 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,344 Fans
Iga Swiatek
10,740 Fans
Serena Williams
10,212 Fans
Angelique Kerber
8,462 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Full ranking
1
6
2
40
Tomova V
2
1
6
40
Blinkova A
7
7
Fritz T
6
6
Shang J
1
6
3
30
Shelton B
1
3
6
30
Jubb P
3
4
40
Habib H
4
6
00
Mena F
2
2
00
Torres J
2
6
00
Soto M
1
5
30
Glushko L
2
7
00
Kung L
6
2
00
Ishii S
4
6
00
Rosatello C
7
00
Tian F
5
00
Bozovic A
3
7
15
Poullain L
0
6
00
Gray A
pe 28
L.Fernandez
at 12:00
M.Keys
pe 28
J.Paolini
at 13:30
D.Kasatkina
pe 28
T.Fritz
at 16:30
A.Vukic
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Miehet
Naiset
Eastbourne 2024
WTA 500 - From 24 to 29 kesäkuu
19:12:21
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From lauantai 22 kesäkuu
1
LINETTE
, Magda
WANG
, Yafan
WC
STOIBER
, Ranah
9
BUCSA
, Cristina
2
KENIN
, Sofia
SAVILLE
, Daria
GOLUBIC
, Viktorija
8
DOLEHIDE
, Caroline
3
KALININA
, Anhelina
WC
GREY
, Sarah Beth
PR
DAVIS
, Lauren
12
SIEGEMUND
, Laura
4
BOGDAN
, Ana
WC
MCDONALD
, Ella
WC
SILVA
, Eden
11
KRUEGER
, Ashlyn
5
WANG
, Xiyu
MARTIC
, Petra
AVANESYAN
, Elina
10
TAUSON
, Clara
6
FRECH
, Magdalena
OSORIO
, Camila
UCHIJIMA
, Moyuka
Alt
MINNEN
, Greet
LINETTE
63 63
STOIBER
62 75
KENIN
64 62
GOLUBIC
61 75
KALININA
61 63
DAVIS
64 64
MCDONALD
64 46 62
KRUEGER
63 75
MARTIC
76
6
62
AVANESYAN
76
1
62
OSORIO
26 64 75
MINNEN
75 63
LINETTE
63 46 62
GOLUBIC
61 60
KALININA
76
2
64
KRUEGER
64 60
AVANESYAN
63 64
MINNEN
Forfait
Palkintosumma
Qualified
25 Points
Q 2. kierros
13 Points
6,603 $
Q 1. kierros
1 Points
3,380 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Linette M
2
Kenin S
Q 2. kierros
3
Kalinina A
4
Bogdan A
Q 1. kierros
5
Wang X
Q 1. kierros
6
Frech M
Q 1. kierros
8
Dolehide C
Q 1. kierros
9
Bucsa C
Q 1. kierros
Top 5
+ all
1
Merovien
20
pts
2
GiseleB
20
pts
3
Supprimez mon compte ban
18
pts
4
FrenchSlice14
18
pts
5
Pasbad
18
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple