Fermer
art_track
11
News
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
8
Videos
chevron_right
10
Photos
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
12
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
maanantai 29 huhtikuu
tiistai 30 huhtikuu (begin at 05:00)
Results
maanantai 29 huhtikuu
sunnuntai 28 huhtikuu
lauantai 27 huhtikuu
perjantai 26 huhtikuu
Tournaments
Playing tournaments
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Upcoming tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Muistoja - Kun Federer voitti tennishistorian ainoan sinisen saven mestaruuden. Tässä kohokohdat hänen Madridin 2012 finaalistaan Berdychiä vastaan.
Ruud tyrmää Djokovicin ja nappaa suurimman uravoittonsa ATP-kiertueella! Monte Carlon toisen välieräottelun kohokohdat.
Kohokohdat Ruudin ja Tsitsipasin finaalista Barcelonan savikentällä.
Rafael Nadal upea voitto Alex De Minauria vastaan! | Madrid 2024 kohokohdat
Last video
04:03
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Bai d. Shimizu
6/4, 6/0
599 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
47,934 Fans
Novak Djokovic
43,727 Fans
Roger Federer
41,177 Fans
Alexander Zverev
25,069 Fans
Carlos Alcaraz
22,113 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Iga Swiatek
10,139 Fans
Garbiñe Muguruza
8,428 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
1
15
Mensik J
3
00
Auger-Aliassime F
1
6
40
Nadal R
2
1
A
Cachin P
6
40
Gauff C
7
00
Keys M
6
6
Burel C
3
3
Jacquemot E
1
2
00
Zakharova A
3
6
00
Naef C
4
6
A
Kawa K
4
7
40
Sonmez Z
Today
J.Sinner
at 20:00
P.Kotov
Today
D.Collins
at 21:30
A.Sabalenka
2024
2024
2023
2022
2021
Cluj 2024
WTA 250 - From 5 to 11 helmikuu
18:27:16
5°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Official name
Transylvania Open
Kaupunki
Cluj, Romania
Paikka
Winners Sports Club
Luokka
WTA 250
Pinta
Kova (Sisä-)
Päivämäärä
From 5 to 11 helmikuu 2024 (7 days)
Qualifications
lauantai 3 helmikuu
Palkintosumma
267,082 $
Website
Prize list
2024
Pliskova K
d.
Bogdan A
64 63
2023
Korpatsch T
d.
Ruse E
63 64
2022
Blinkova A
d.
Paolini J
62 36 62
2021
Kontaveit A
d.
Halep S
62 63
Palkintosumma
Voittaja
250 Points
36,250 $
Lopullinen
163 Points
20,830 $
1/2 lopullinen
98 Points
11,610 $
Neljännesvälierä
54 Points
6,608 $
2. kierros
30 Points
4,040 $
1. kierros
1 Points
2,890 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Rus A
Neljännesvälierä
2
Maria T
2. kierros
3
Blinkova A
2. kierros
5
Cocciaretto E
2. kierros
6
Avanesyan E
2. kierros
7
Tomova V
1. kierros
8
Bogdan A
Lopullinen
9
Podoroska N
1. kierros
Top 5
+ all
1
labbe
39
pts
2
whsw
39
pts
3
galubeho
35
pts
4
Fire7
32
pts
5
Perth Jack
31
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple