Fermer
art_track
10
News
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
12
Videos
chevron_right
11
Photos
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
9
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
sunnuntai 19 toukokuu
maanantai 20 toukokuu (begin at 08:00)
Results
sunnuntai 19 toukokuu
lauantai 18 toukokuu
perjantai 17 toukokuu
torstai 16 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Kohokohdat ottelusta Zverev vs Tabilo välierässä Rooman savella (Masters 1000)
Kohokohdat Iga Swiatek vs Sabalenka -finaalista Madridin savikentällä
Last video
05:25
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,317 Fans
Novak Djokovic
43,945 Fans
Roger Federer
41,190 Fans
Alexander Zverev
25,275 Fans
Carlos Alcaraz
22,312 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,355 Fans
Serena Williams
10,192 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
2
40
Altmaier D
2
30
Carballes Baena R
1
6
2
A
Navarro E
2
3
6
40
Shnaider D
0
3
6
15
Ferreira Silva F
2
6
4
30
Potenza L
15
Engel J
30
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Today
A.Zverev
at 17:00
N.Jarry
ma 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
ma 20
T.Machac
at 19:30
J.Draper
2015
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Chennai 2015
ATP 250 - From 5 to 11 tammikuu
20:01:21
26°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From lauantai 3 tammikuu
1
DZUMHUR
, Damir
BYE
VENUS
, Michael
SOOD
, Chandril
FABBIANO
, Thomas
WC
MANOAH
, Rahul robinson
WC
RASWANT
, Ravi
6
VANNI
, Luca
2
KUDRYAVTSE
, Alexander
JAYAPRAKAS
, Mohit Mayur
UDOMCHOKE
, Danai
KAZA
, Vinayak Sharma
NEDUNCHEZH
, Jeevan
SOOD
, Lakshit
WC
NAGAL
, Sumit
5
BEDENE
, Aljaz
3
DONSKOY
, Evgeny
PAVIC
, Mate
GERASIMOV
, Egor
WAGH
, Akash
WC
MOHAMMED
, Fahad
SASIKUMAR
, Mukund
MARACH
, Oliver
7
TOREBKO
, Peter
4
MARCHENKO
, Illya
CERMAK
, Frantisek
VARDHAN
, Vishnu
PRABODH
, Suraj R
PRASHANTH
, N Vijay Sundar
KALIYANDA
, Niki
RAWAT
, Sidharth
8
BHAMBRI
, Yuki
DZUMHUR
VENUS
63 64
FABBIANO
60 60
VANNI
62 62
KUDRYAVTSE
67
4
75 62
KAZA
36 64 62
NEDUNCHEZH
62 62
BEDENE
62 60
DONSKOY
64 64
GERASIMOV
61 60
SASIKUMAR
63 64
TOREBKO
63 10 ab
MARCHENKO
63 64
VARDHAN
61 63
PRASHANTH
61 52 ab
BHAMBRI
61 63
DZUMHUR
62 64
VANNI
64 62
KAZA
64 67
5
76
4
BEDENE
64 64
DONSKOY
62 16 75
SASIKUMAR
64 16 62
MARCHENKO
75 64
PRASHANTH
16 76
3
63
VANNI
67
2
64 64
BEDENE
60 64
DONSKOY
60 60
PRASHANTH
26 76
7
75
Palkintosumma
Qualified
12 Points
4,115 $
Q 3. kierros
6 Points
665 $
Q 2. kierros
0 Points
320 $
Q 1. kierros
0 Points
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Dzumhur D
Q 3. kierros
2
Kudryavtsev A
Q 2. kierros
3
Donskoy E
4
Marchenko I
Q 3. kierros
5
Bedene A
6
Vanni L
7
Torebko P
Q 2. kierros
8
Bhambri Y
Q 2. kierros
Top 5
+ all
1
Tiks
29
pts
2
jeff76
28
pts
3
Zyril
25
pts
4
fx1307
24
pts
5
TerraRafa
23
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple