Fermer
art_track
9
News
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
10
Videos
chevron_right
7
Photos
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
9
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Kirjaudu sisään
Register
Order of play / Results
Order of play
sunnuntai 19 toukokuu
maanantai 20 toukokuu (begin at 08:00)
Results
sunnuntai 19 toukokuu
lauantai 18 toukokuu
perjantai 17 toukokuu
torstai 16 toukokuu
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 toukokuu to 9 kesäkuu
Wimbledon 2024
From 1 to 14 heinäkuu
US Open 2024
From 26 elokuu to 8 syyskuu
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Djokovic tyrmistyi Tabilon toimesta! Kohokohdat serbin ja chileläisen väliseltä 3. kierrokselta Rooman savikentällä (Masters 1000).
Alcaraz täyttää 21 vuotta. Silmät auki, tässä on espanjalaisen Top 21 parasta otosta tähän mennessä!
Nadal vastaan Bergs, Fognini vastaan Evans, Arnaldi vastaan Mayot, Draper vastaan Coric ja Auger-Aliassime/Tiafoe vastaan Shelton/Bublik. Tässä ovat kohokohdat toisen päivän otteluista Romassa (Masters 1000).
Kohokohdat ottelusta Zverev vs Tabilo välierässä Rooman savella (Masters 1000)
Kohokohdat Iga Swiatek vs Sabalenka -finaalista Madridin savikentällä
Last video
05:25
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Suosio
Rafael Nadal
48,317 Fans
Novak Djokovic
43,945 Fans
Roger Federer
41,190 Fans
Alexander Zverev
25,275 Fans
Carlos Alcaraz
22,312 Fans
Full ranking
Suosio
Simona Halep
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,355 Fans
Serena Williams
10,192 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
2
15
Altmaier D
3
40
Carballes Baena R
2
6
2
30
Navarro E
3
3
6
30
Shnaider D
0
3
6
40
Ferreira Silva F
3
6
4
40
Potenza L
40
Picchione A
40
Pereira J
1
15
Engel J
1
00
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Today
A.Zverev
at 17:00
N.Jarry
ma 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
Buenos Aires 2022
ATP CH 80 - From 26 syyskuu to 2 lokakuu
11:39:08
26°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From sunnuntai 25 syyskuu
1
CASANOVA
, Hernan
WC
FARJAT
, Tomas
Alt
PAUL
, Jakub
8
CUEVAS
, Martin
2
ALVAREZ
, Nicolas
Alt
WC
KESTELBOIM
, Mariano
12
LINGUA LAV
, Alejo Lorenzo
3
JUAREZ
, Facundo
Alt
RIBEIRO
, Eduardo
DESCOTTE
, Matias Franco
11
RINCON
, Daniel
4
SEYBOTH WI
, Thiago
Alt
TENTI
, Fermin
WC
GARCIA LON
, Nicolas
9
REIS DA SI
, Joao Lucas
5
SANCHEZ JO
, Carlos
WC
BARRENA
, Alex
LEITE
, Wilson
7
PEREIRA
, Jose
6
PAZ
, Juan Pablo
Alt
EGEA
, Franco Emanuel
Alt
MONZON
, Ignacio
10
ABOIAN
, Leonardo
CASANOVA
36 75 63
PAUL
63 46 75
ALVAREZ
Forfait
LINGUA LAV
75 63
JUAREZ
62 67
1
64
RINCON
26 61 64
SEYBOTH WI
62 63
REIS DA SI
62 62
SANCHEZ JO
61 62
LEITE
75 63
EGEA
63 63
MONZON
46 64 75
CASANOVA
76
5
61
ALVAREZ
16 61 64
JUAREZ
57 62 76
8
SEYBOTH WI
64 64
LEITE
75 67
4
63
MONZON
26 75 75
Palkintosumma
Qualified
4 Points
Q 2. kierros
2 Points
260 $
Q 1. kierros
0 Points
130 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Casanova H
2
Alvarez N
3
Juarez F
4
Seyboth Wild T
5
Sanchez Jover C
Q 2. kierros
6
Paz J
Q 1. kierros
7
Pereira J
Q 1. kierros
8
Cuevas M
Q 1. kierros
Top 5
+ all
1
mhscjuve
24
pts
2
paillasse71
23
pts
3
pib
17
pts
4
Florian R.
15
pts
5
Marie ka _Touffix
12
pts
Participer
736
missing translations
Please help us to translate TennisTemple